Rozkład jazdy na: Cz., 9.07.2020
Oliwa PKP05:23
Beniowskiego (n/ż)05:24
Bora Komorowskiego05:26
Czerwony Dwór05:27
Jagiellońska05:28
Park Reagana05:29
Biały Dwór05:30
Olsztyńska05:31
Opolska05:32
Kołobrzeska05:33
Krynicka05:35
Przymorze SKM05:37
Biblioteka Główna UG05:38
Abrahama05:39
Wojska Polskiego05:40
Galeria Bałtycka05:43
Wrzeszcz PKP05:45
Jaśkowa Dolina05:47
Matejki05:49
Siedlicka05:50
Kręta05:51
Jarowa
 
05:52
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:531 min.
 
Schumana05:542 min.
 
Schuberta05:553 min.
 
Kurpińskiego05:564 min.
 
Otwarta05:575 min.
 
Suchanino05:586 min.
 
Nad Jarem05:597 min.
 
Cygańska Góra06:008 min.
 
Focha (n/ż)06:019 min.
 
Płowce06:0210 min.
 
Hevelianum06:0311 min.
 
Urząd Miejski06:0412 min.
 
Hucisko06:0614 min.
 
Dworzec Główny06:0816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy