Rozkład jazdy na: Pn., 6.07.2020
Oliwa PKP05:53
Beniowskiego (n/ż)05:54
Bora Komorowskiego05:56
Czerwony Dwór05:57
Jagiellońska05:58
Park Reagana05:59
Biały Dwór06:00
Olsztyńska06:01
Opolska06:02
Kołobrzeska06:03
Krynicka06:05
Przymorze SKM06:08
Biblioteka Główna UG06:09
Abrahama06:10
Wojska Polskiego06:11
Galeria Bałtycka06:14
Wrzeszcz PKP06:16
Jaśkowa Dolina06:18
Matejki06:20
Siedlicka06:21
Kręta06:22
Jarowa
 
06:23
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:241 min.
 
Schumana06:252 min.
 
Schuberta06:274 min.
 
Kurpińskiego06:285 min.
 
Otwarta06:296 min.
 
Suchanino06:307 min.
 
Nad Jarem06:318 min.
 
Cygańska Góra06:329 min.
 
Focha (n/ż)06:3310 min.
 
Płowce06:3411 min.
 
Hevelianum06:3512 min.
 
Urząd Miejski06:3613 min.
 
Hucisko06:3815 min.
 
Dworzec Główny06:4017 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy