Rozkład jazdy na: Pn., 6.07.2020
Oliwa PKP07:40
Beniowskiego (n/ż)07:42
Bora Komorowskiego07:44
Czerwony Dwór07:45
Jagiellońska07:46
Park Reagana07:47
Biały Dwór07:48
Olsztyńska07:49
Opolska07:50
Kołobrzeska07:51
Krynicka07:53
Przymorze SKM07:56
Biblioteka Główna UG07:57
Abrahama07:58
Wojska Polskiego07:59
Galeria Bałtycka08:02
Wrzeszcz PKP08:04
Jaśkowa Dolina08:06
Matejki08:08
Siedlicka08:09
Kręta08:10
Jarowa
 
08:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:121 min.
 
Schumana08:132 min.
 
Schuberta08:154 min.
 
Kurpińskiego08:165 min.
 
Otwarta08:176 min.
 
Suchanino08:187 min.
 
Nad Jarem08:198 min.
 
Cygańska Góra08:209 min.
 
Focha (n/ż)08:2110 min.
 
Płowce08:2211 min.
 
Hevelianum08:2312 min.
 
Urząd Miejski08:2514 min.
 
Hucisko08:2716 min.
 
Dworzec Główny08:2918 min.
 
Wały Piastowskie08:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy