Rozkład jazdy na: Cz., 28.05.2020
Oliwa PKP08:19
Beniowskiego (n/ż)08:21
Bora Komorowskiego08:23
Czerwony Dwór08:24
Jagiellońska08:25
Park Reagana08:26
Biały Dwór08:27
Olsztyńska08:28
Opolska08:29
Kołobrzeska08:31
Krynicka08:33
Przymorze SKM08:36
Biblioteka Główna UG08:37
Abrahama08:38
Wojska Polskiego08:39
Galeria Bałtycka08:42
Wrzeszcz PKP08:44
Jaśkowa Dolina08:46
Matejki08:48
Siedlicka08:49
Kręta08:50
Jarowa
 
08:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:521 min.
 
Schumana08:532 min.
 
Schuberta08:554 min.
 
Kurpińskiego08:565 min.
 
Otwarta08:576 min.
 
Suchanino08:587 min.
 
Nad Jarem08:598 min.
 
Cygańska Góra09:009 min.
 
Focha (n/ż)09:0110 min.
 
Płowce09:0211 min.
 
Hevelianum09:0312 min.
 
Urząd Miejski09:0514 min.
 
Hucisko09:0716 min.
 
Dworzec Główny09:0918 min.
 
Wały Piastowskie09:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy