Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Oliwa PKP08:59
Beniowskiego (n/ż)09:01
Bora Komorowskiego09:03
Czerwony Dwór09:04
Jagiellońska09:05
Park Reagana09:06
Biały Dwór09:07
Olsztyńska09:08
Opolska09:09
Kołobrzeska09:11
Krynicka09:13
Przymorze SKM09:16
Biblioteka Główna UG09:17
Abrahama09:18
Wojska Polskiego09:19
Galeria Bałtycka09:22
Wrzeszcz PKP09:24
Jaśkowa Dolina09:26
Matejki09:28
Siedlicka09:29
Kręta09:30
Jarowa
 
09:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:321 min.
 
Schumana09:332 min.
 
Schuberta09:354 min.
 
Kurpińskiego09:365 min.
 
Otwarta09:376 min.
 
Suchanino09:387 min.
 
Nad Jarem09:398 min.
 
Cygańska Góra09:409 min.
 
Focha (n/ż)09:4110 min.
 
Płowce09:4211 min.
 
Hevelianum09:4312 min.
 
Urząd Miejski09:4514 min.
 
Hucisko09:4716 min.
 
Dworzec Główny09:4918 min.
 
Wały Piastowskie09:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy