Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Oliwa PKP09:19
Beniowskiego (n/ż)09:21
Bora Komorowskiego09:23
Czerwony Dwór09:24
Jagiellońska09:25
Park Reagana09:26
Biały Dwór09:27
Olsztyńska09:28
Opolska09:29
Kołobrzeska09:31
Krynicka09:33
Przymorze SKM09:36
Biblioteka Główna UG09:37
Abrahama09:38
Wojska Polskiego09:39
Galeria Bałtycka09:42
Wrzeszcz PKP09:44
Jaśkowa Dolina09:46
Matejki09:48
Siedlicka09:49
Kręta09:50
Jarowa
 
09:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:521 min.
 
Schumana09:532 min.
 
Schuberta09:554 min.
 
Kurpińskiego09:565 min.
 
Otwarta09:576 min.
 
Suchanino09:587 min.
 
Nad Jarem09:598 min.
 
Cygańska Góra10:009 min.
 
Focha (n/ż)10:0110 min.
 
Płowce10:0211 min.
 
Centrum Hevelianum10:0312 min.
 
Urząd Miejski10:0514 min.
 
Hucisko10:0716 min.
 
Dworzec Główny10:0918 min.
 
Wały Piastowskie10:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy