Rozkład jazdy na: Nd., 5.07.2020
Oliwa PKP09:39
Beniowskiego (n/ż)09:41
Bora Komorowskiego09:43
Czerwony Dwór09:44
Jagiellońska09:45
Park Reagana09:46
Biały Dwór09:47
Olsztyńska09:48
Opolska09:49
Kołobrzeska09:51
Krynicka09:53
Przymorze SKM09:56
Biblioteka Główna UG09:57
Abrahama09:58
Wojska Polskiego09:59
Galeria Bałtycka10:02
Wrzeszcz PKP10:04
Jaśkowa Dolina10:07
Matejki10:09
Siedlicka10:10
Kręta10:11
Jarowa
 
10:12
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:131 min.
 
Schumana10:142 min.
 
Schuberta10:164 min.
 
Kurpińskiego10:175 min.
 
Otwarta10:186 min.
 
Suchanino10:197 min.
 
Nad Jarem10:208 min.
 
Cygańska Góra10:219 min.
 
Focha (n/ż)10:2210 min.
 
Płowce10:2311 min.
 
Hevelianum10:2412 min.
 
Urząd Miejski10:2614 min.
 
Hucisko10:2816 min.
 
Dworzec Główny10:3018 min.
 
Wały Piastowskie10:3119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy