Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Oliwa PKP11:35
Beniowskiego (n/ż)11:37
Bora Komorowskiego11:39
Czerwony Dwór11:41
Jagiellońska11:42
Park Reagana11:43
Biały Dwór11:44
Olsztyńska11:45
Opolska11:46
Kołobrzeska11:48
Krynicka11:50
Przymorze SKM11:53
Biblioteka Główna UG11:55
Abrahama11:56
Wojska Polskiego11:58
Galeria Bałtycka12:01
Wrzeszcz PKP12:03
Jaśkowa Dolina12:06
Matejki12:08
Siedlicka12:09
Kręta12:10
Jarowa
 
12:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:121 min.
 
Schumana12:132 min.
 
Schuberta12:154 min.
 
Kurpińskiego12:165 min.
 
Otwarta12:176 min.
 
Suchanino12:187 min.
 
Nad Jarem12:198 min.
 
Cygańska Góra12:209 min.
 
Focha (n/ż)12:2110 min.
 
Płowce12:2211 min.
 
Centrum Hevelianum12:2312 min.
 
Urząd Miejski12:2514 min.
 
Hucisko12:2716 min.
 
Dworzec Główny12:2918 min.
 
Wały Piastowskie12:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy