Rozkład jazdy na: So., 6.06.2020
Oliwa PKP11:55
Beniowskiego (n/ż)11:57
Bora Komorowskiego11:59
Czerwony Dwór12:01
Jagiellońska12:02
Park Reagana12:03
Biały Dwór12:04
Olsztyńska12:05
Opolska12:06
Kołobrzeska12:08
Krynicka12:10
Przymorze SKM12:13
Biblioteka Główna UG12:15
Abrahama12:16
Wojska Polskiego12:18
Galeria Bałtycka12:21
Wrzeszcz PKP12:23
Jaśkowa Dolina12:26
Matejki12:28
Siedlicka12:29
Kręta12:30
Jarowa
 
12:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:321 min.
 
Schumana12:332 min.
 
Schuberta12:354 min.
 
Kurpińskiego12:365 min.
 
Otwarta12:376 min.
 
Suchanino12:387 min.
 
Nad Jarem12:398 min.
 
Cygańska Góra12:409 min.
 
Focha (n/ż)12:4110 min.
 
Płowce12:4211 min.
 
Hevelianum12:4312 min.
 
Urząd Miejski12:4514 min.
 
Hucisko12:4716 min.
 
Dworzec Główny12:4918 min.
 
Wały Piastowskie12:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy