Rozkład jazdy na: Nd., 31.05.2020
Oliwa PKP06:39
Beniowskiego (n/ż)06:40
Bora Komorowskiego06:42
Czerwony Dwór06:44
Jagiellońska06:46
Park Reagana06:47
Biały Dwór06:49
Olsztyńska06:50
Opolska06:51
Kołobrzeska06:52
Krynicka06:54
Przymorze SKM06:56
Biblioteka Główna UG06:59
Abrahama07:01
Wojska Polskiego07:03
Galeria Bałtycka07:06
Wrzeszcz PKP07:07
Jaśkowa Dolina07:09
Matejki07:12
Siedlicka07:14
Kręta07:15
Jarowa
 
07:17
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:181 min.
 
Schumana07:192 min.
 
Schuberta07:203 min.
 
Kurpińskiego07:225 min.
 
Otwarta07:236 min.
 
Suchanino07:247 min.
 
Nad Jarem07:258 min.
 
Cygańska Góra07:269 min.
 
Focha (n/ż)07:2710 min.
 
Płowce07:2811 min.
 
Hevelianum07:2912 min.
 
Urząd Miejski07:3114 min.
 
Hucisko07:3316 min.
 
Dworzec Główny07:3518 min.
 
Wały Piastowskie07:3619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy