Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Oliwa PKP12:35
Beniowskiego (n/ż)12:37
Bora Komorowskiego12:39
Czerwony Dwór12:41
Jagiellońska12:42
Park Reagana12:43
Biały Dwór12:44
Olsztyńska12:45
Opolska12:46
Kołobrzeska12:48
Krynicka12:50
Przymorze SKM12:53
Biblioteka Główna UG12:55
Abrahama12:56
Wojska Polskiego12:58
Galeria Bałtycka13:01
Wrzeszcz PKP13:03
Jaśkowa Dolina13:06
Matejki13:08
Siedlicka13:09
Kręta13:10
Jarowa
 
13:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:121 min.
 
Schumana13:132 min.
 
Schuberta13:154 min.
 
Kurpińskiego13:165 min.
 
Otwarta13:176 min.
 
Suchanino13:187 min.
 
Nad Jarem13:198 min.
 
Cygańska Góra13:209 min.
 
Focha (n/ż)13:2110 min.
 
Płowce13:2211 min.
 
Centrum Hevelianum13:2312 min.
 
Urząd Miejski13:2514 min.
 
Hucisko13:2716 min.
 
Dworzec Główny13:2918 min.
 
Wały Piastowskie13:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy