Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Oliwa PKP13:55
Beniowskiego (n/ż)13:57
Bora Komorowskiego13:59
Czerwony Dwór14:01
Jagiellońska14:02
Park Reagana14:03
Biały Dwór14:04
Olsztyńska14:05
Opolska14:06
Kołobrzeska14:08
Krynicka14:10
Przymorze SKM14:13
Biblioteka Główna UG14:15
Abrahama14:16
Wojska Polskiego14:18
Galeria Bałtycka14:21
Wrzeszcz PKP14:23
Jaśkowa Dolina14:26
Matejki14:28
Siedlicka14:29
Kręta14:30
Jarowa
 
14:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:321 min.
 
Schumana14:332 min.
 
Schuberta14:354 min.
 
Kurpińskiego14:365 min.
 
Otwarta14:376 min.
 
Suchanino14:387 min.
 
Nad Jarem14:398 min.
 
Cygańska Góra14:409 min.
 
Focha (n/ż)14:4110 min.
 
Płowce14:4211 min.
 
Hevelianum14:4312 min.
 
Urząd Miejski14:4514 min.
 
Hucisko14:4716 min.
 
Dworzec Główny14:4918 min.
 
Wały Piastowskie14:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy