Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Oliwa PKP14:15
Beniowskiego (n/ż)14:17
Bora Komorowskiego14:19
Czerwony Dwór14:21
Jagiellońska14:22
Park Reagana14:23
Biały Dwór14:24
Olsztyńska14:25
Opolska14:26
Kołobrzeska14:28
Krynicka14:30
Przymorze SKM14:33
Biblioteka Główna UG14:35
Abrahama14:36
Wojska Polskiego14:38
Galeria Bałtycka14:41
Wrzeszcz PKP14:43
Jaśkowa Dolina14:46
Matejki14:48
Siedlicka14:49
Kręta14:50
Jarowa
 
14:51
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:521 min.
 
Schumana14:532 min.
 
Schuberta14:554 min.
 
Kurpińskiego14:565 min.
 
Otwarta14:576 min.
 
Suchanino14:587 min.
 
Nad Jarem14:598 min.
 
Cygańska Góra15:009 min.
 
Focha (n/ż)15:0110 min.
 
Płowce15:0211 min.
 
Hevelianum15:0312 min.
 
Urząd Miejski15:0514 min.
 
Hucisko15:0716 min.
 
Dworzec Główny15:0918 min.
 
Wały Piastowskie15:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy