Rozkład jazdy na: Wt., 14.07.2020
Oliwa PKP14:35
Beniowskiego (n/ż)14:37
Bora Komorowskiego14:39
Czerwony Dwór14:41
Jagiellońska14:42
Park Reagana14:43
Biały Dwór14:44
Olsztyńska14:45
Opolska14:46
Kołobrzeska14:48
Krynicka14:50
Przymorze SKM14:53
Biblioteka Główna UG14:55
Abrahama14:56
Wojska Polskiego14:58
Galeria Bałtycka15:01
Wrzeszcz PKP15:03
Jaśkowa Dolina15:06
Matejki15:08
Siedlicka15:09
Kręta15:10
Jarowa
 
15:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:121 min.
 
Schumana15:132 min.
 
Schuberta15:154 min.
 
Kurpińskiego15:165 min.
 
Otwarta15:176 min.
 
Suchanino15:187 min.
 
Nad Jarem15:198 min.
 
Cygańska Góra15:209 min.
 
Focha (n/ż)15:2110 min.
 
Płowce15:2211 min.
 
Hevelianum15:2312 min.
 
Urząd Miejski15:2514 min.
 
Hucisko15:2716 min.
 
Dworzec Główny15:2918 min.
 
Wały Piastowskie15:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy