Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Oliwa PKP06:59
Beniowskiego (n/ż)07:00
Bora Komorowskiego07:02
Czerwony Dwór07:04
Jagiellońska07:06
Park Reagana07:07
Biały Dwór07:09
Olsztyńska07:10
Opolska07:11
Kołobrzeska07:12
Krynicka07:14
Przymorze SKM07:16
Biblioteka Główna UG07:19
Abrahama07:21
Wojska Polskiego07:23
Galeria Bałtycka07:26
Wrzeszcz PKP07:27
Jaśkowa Dolina07:29
Matejki07:32
Siedlicka07:34
Kręta07:35
Jarowa
 
07:37
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:381 min.
 
Schumana07:392 min.
 
Schuberta07:403 min.
 
Kurpińskiego07:425 min.
 
Otwarta07:436 min.
 
Suchanino07:447 min.
 
Nad Jarem07:458 min.
 
Cygańska Góra07:469 min.
 
Focha (n/ż)07:4710 min.
 
Płowce07:4811 min.
 
Centrum Hevelianum07:4912 min.
 
Urząd Miejski07:5114 min.
 
Hucisko07:5316 min.
 
Dworzec Główny07:5518 min.
 
Wały Piastowskie07:5619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy