{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Oliwa PKP15:55
Beniowskiego (n/ż)15:57
Bora Komorowskiego15:59
Czerwony Dwór16:01
Jagiellońska16:02
Park Reagana16:03
Biały Dwór16:04
Olsztyńska16:05
Opolska16:06
Kołobrzeska16:08
Krynicka16:10
Przymorze SKM16:13
Biblioteka Główna UG16:15
Abrahama16:16
Wojska Polskiego16:18
Galeria Bałtycka16:21
Wrzeszcz PKP16:23
Jaśkowa Dolina16:26
Matejki16:28
Siedlicka16:29
Kręta16:30
Jarowa
 
16:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:321 min.
 
Schumana16:332 min.
 
Schuberta16:354 min.
 
Kurpińskiego16:365 min.
 
Otwarta16:376 min.
 
Suchanino16:387 min.
 
Nad Jarem16:398 min.
 
Cygańska Góra16:409 min.
 
Focha (n/ż)16:4110 min.
 
Płowce16:4211 min.
 
Centrum Hevelianum16:4312 min.
 
Urząd Miejski16:4514 min.
 
Hucisko16:4716 min.
 
Dworzec Główny16:4918 min.
 
Wały Piastowskie16:5019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy