Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Oliwa PKP17:15
Beniowskiego (n/ż)17:17
Bora Komorowskiego17:19
Czerwony Dwór17:21
Jagiellońska17:22
Park Reagana17:23
Biały Dwór17:24
Olsztyńska17:25
Opolska17:26
Kołobrzeska17:28
Krynicka17:30
Przymorze SKM17:33
Biblioteka Główna UG17:34
Abrahama17:35
Wojska Polskiego17:36
Galeria Bałtycka17:39
Wrzeszcz PKP17:41
Jaśkowa Dolina17:43
Matejki17:45
Siedlicka17:46
Kręta17:47
Jarowa
 
17:48
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:491 min.
 
Schumana17:502 min.
 
Schuberta17:524 min.
 
Kurpińskiego17:535 min.
 
Otwarta17:546 min.
 
Suchanino17:557 min.
 
Nad Jarem17:568 min.
 
Cygańska Góra17:579 min.
 
Focha (n/ż)17:5810 min.
 
Płowce17:5911 min.
 
Hevelianum18:0012 min.
 
Urząd Miejski18:0214 min.
 
Hucisko18:0416 min.
 
Dworzec Główny18:0618 min.
 
Wały Piastowskie18:0719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy