Rozkład jazdy na: Pn., 13.07.2020
Oliwa PKP17:39
Beniowskiego (n/ż)17:41
Bora Komorowskiego17:43
Czerwony Dwór17:44
Jagiellońska17:45
Park Reagana17:46
Biały Dwór17:47
Olsztyńska17:48
Opolska17:49
Kołobrzeska17:51
Krynicka17:53
Przymorze SKM17:56
Biblioteka Główna UG17:57
Abrahama17:58
Wojska Polskiego17:59
Galeria Bałtycka18:02
Wrzeszcz PKP18:04
Jaśkowa Dolina18:06
Matejki18:08
Siedlicka18:09
Kręta18:10
Jarowa
 
18:11
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:121 min.
 
Schumana18:132 min.
 
Schuberta18:154 min.
 
Kurpińskiego18:165 min.
 
Otwarta18:176 min.
 
Suchanino18:187 min.
 
Nad Jarem18:198 min.
 
Cygańska Góra18:209 min.
 
Focha (n/ż)18:2110 min.
 
Płowce18:2211 min.
 
Hevelianum18:2312 min.
 
Urząd Miejski18:2514 min.
 
Hucisko18:2716 min.
 
Dworzec Główny18:2918 min.
 
Wały Piastowskie18:3019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy