Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Oliwa PKP17:59
Beniowskiego (n/ż)18:01
Bora Komorowskiego18:03
Czerwony Dwór18:04
Jagiellońska18:05
Park Reagana18:06
Biały Dwór18:07
Olsztyńska18:08
Opolska18:09
Kołobrzeska18:11
Krynicka18:13
Przymorze SKM18:16
Biblioteka Główna UG18:17
Abrahama18:18
Wojska Polskiego18:19
Galeria Bałtycka18:22
Wrzeszcz PKP18:24
Jaśkowa Dolina18:26
Matejki18:28
Siedlicka18:29
Kręta18:30
Jarowa
 
18:31
0 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:321 min.
 
Schumana18:332 min.
 
Schuberta18:354 min.
 
Kurpińskiego18:365 min.
 
Otwarta18:376 min.
 
Suchanino18:387 min.
 
Nad Jarem18:398 min.
 
Cygańska Góra18:409 min.
 
Focha (n/ż)18:4110 min.
 
Płowce18:4211 min.
 
Centrum Hevelianum18:4312 min.
 
Urząd Miejski18:4514 min.
 
Hucisko18:4716 min.
 
Dworzec Główny18:4918 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy