{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Jelitkowo07:08
Pomorska07:11
Piastowska07:13
Czerwony Dwór07:14
Bora Komorowskiego07:15
Kołobrzeska07:16
Hynka07:18
Zaspa SKM07:20
SDO "Złota Jesień" (n/ż)07:21
Skarżyńskiego07:22
Galeria Bałtycka
 
07:25
0 min.
 
Zabytkowa07:272 min.
 
Cmentarz Srebrzysko07:294 min.
 
Trawki (n/ż)07:305 min.
 
Potokowa07:327 min.
 
Ogrodowa (n/ż)07:338 min.
 
Brętowo PKM07:349 min.
 
Kolumba07:3611 min.
 
Warneńska07:3914 min.
 
Belgradzka (n/ż)07:4116 min.
 
Piekarnicza07:4217 min.
 
Nowolipie (n/ż)07:4318 min.
 
Emaus07:4520 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:4722 min.
 
Cieszyńskiego07:5126 min.
 
Sikorskiego07:5429 min.
 
Chełm Cienista07:5530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy