Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Jelitkowo11:46
Pomorska11:49
Piastowska11:51
Czerwony Dwór11:53
Bora Komorowskiego11:54
Kołobrzeska11:55
Hynka11:57
Zaspa SKM11:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:00
Skarżyńskiego12:01
Galeria Bałtycka
 
12:04
0 min.
 
Zabytkowa12:062 min.
 
Cmentarz Srebrzysko12:084 min.
 
Trawki (n/ż)12:095 min.
 
Potokowa12:128 min.
 
Ogrodowa (n/ż)12:1410 min.
 
Brętowo PKM12:1511 min.
 
Kolumba12:1713 min.
 
Warneńska12:2016 min.
 
Belgradzka (n/ż)12:2218 min.
 
Piekarnicza12:2319 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:2420 min.
 
Emaus12:2622 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:2824 min.
 
Cieszyńskiego12:3228 min.
 
Sikorskiego12:3531 min.
 
Chełm Cienista12:3632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy