Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Jelitkowo13:06
Pomorska13:09
Piastowska13:11
Czerwony Dwór13:13
Bora Komorowskiego13:14
Kołobrzeska13:15
Hynka13:17
Zaspa SKM13:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:20
Skarżyńskiego13:21
Galeria Bałtycka
 
13:24
0 min.
 
Zabytkowa13:262 min.
 
Cmentarz Srebrzysko13:284 min.
 
Trawki (n/ż)13:295 min.
 
Potokowa13:328 min.
 
Ogrodowa (n/ż)13:3410 min.
 
Brętowo PKM13:3511 min.
 
Kolumba13:3713 min.
 
Warneńska13:4016 min.
 
Belgradzka (n/ż)13:4218 min.
 
Piekarnicza13:4319 min.
 
Nowolipie (n/ż)13:4420 min.
 
Emaus13:4622 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:4824 min.
 
Cieszyńskiego13:5228 min.
 
Sikorskiego13:5531 min.
 
Chełm Cienista13:5632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy