Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Jelitkowo17:26
Pomorska17:29
Piastowska17:31
Czerwony Dwór17:33
Bora Komorowskiego17:34
Kołobrzeska17:35
Hynka17:37
Zaspa SKM17:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)17:40
Skarżyńskiego17:41
Galeria Bałtycka
 
17:44
0 min.
 
Zabytkowa17:462 min.
 
Cmentarz Srebrzysko17:484 min.
 
Trawki (n/ż)17:495 min.
 
Potokowa17:517 min.
 
Ogrodowa (n/ż)17:528 min.
 
Brętowo PKM17:539 min.
 
Kolumba17:5511 min.
 
Warneńska17:5814 min.
 
Belgradzka (n/ż)18:0016 min.
 
Piekarnicza18:0117 min.
 
Nowolipie (n/ż)18:0218 min.
 
Emaus18:0420 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:0622 min.
 
Cieszyńskiego18:1026 min.
 
Sikorskiego18:1329 min.
 
Chełm Cienista18:1430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy