Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Jelitkowo22:37
Pomorska22:40
Piastowska22:42
Czerwony Dwór22:43
Bora Komorowskiego22:44
Kołobrzeska22:45
Hynka22:47
Zaspa SKM22:49
SDO "Złota Jesień" (n/ż)22:50
Skarżyńskiego22:51
Galeria Bałtycka
 
22:54
0 min.
 
Zabytkowa22:562 min.
 
Cmentarz Srebrzysko22:584 min.
 
Trawki (n/ż)22:595 min.
 
Potokowa23:017 min.
 
Ogrodowa (n/ż)23:028 min.
 
Brętowo PKM23:039 min.
 
Kolumba23:0511 min.
 
Warneńska23:0814 min.
 
Belgradzka (n/ż)23:1016 min.
 
Piekarnicza23:1117 min.
 
Nowolipie (n/ż)23:1218 min.
 
Emaus23:1319 min.
 
Cmentarz Łostowicki23:1521 min.
 
Cieszyńskiego23:1925 min.
 
Sikorskiego23:2127 min.
 
Chełm Cienista23:2228 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy