Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Jelitkowo10:21
Pomorska10:24
Piastowska10:26
Czerwony Dwór10:28
Bora Komorowskiego10:29
Kołobrzeska10:30
Hynka10:32
Zaspa SKM10:34
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:35
Skarżyńskiego10:36
Galeria Bałtycka
 
10:39
0 min.
 
Zabytkowa10:412 min.
 
Cmentarz Srebrzysko10:434 min.
 
Trawki (n/ż)10:445 min.
 
Potokowa10:467 min.
 
Ogrodowa (n/ż)10:489 min.
 
Brętowo PKM10:4910 min.
 
Kolumba10:5112 min.
 
Warneńska10:5415 min.
 
Belgradzka (n/ż)10:5617 min.
 
Piekarnicza10:5718 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:5819 min.
 
Emaus11:0021 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:0223 min.
 
Cieszyńskiego11:0627 min.
 
Sikorskiego11:0930 min.
 
Chełm Cienista11:1031 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy