Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Jelitkowo12:01
Pomorska12:04
Piastowska12:06
Czerwony Dwór12:08
Bora Komorowskiego12:09
Kołobrzeska12:10
Hynka12:12
Zaspa SKM12:14
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:15
Skarżyńskiego12:16
Galeria Bałtycka
 
12:19
0 min.
 
Zabytkowa12:212 min.
 
Cmentarz Srebrzysko12:234 min.
 
Trawki (n/ż)12:245 min.
 
Potokowa12:267 min.
 
Ogrodowa (n/ż)12:289 min.
 
Brętowo PKM12:2910 min.
 
Kolumba12:3112 min.
 
Warneńska12:3415 min.
 
Belgradzka (n/ż)12:3617 min.
 
Piekarnicza12:3718 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:3819 min.
 
Emaus12:4021 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:4223 min.
 
Cieszyńskiego12:4627 min.
 
Sikorskiego12:4930 min.
 
Chełm Cienista12:5031 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy