Rozkład jazdy na: Pt., 17.01.2020
Jelitkowo13:41
Pomorska13:44
Piastowska13:46
Czerwony Dwór13:48
Bora Komorowskiego13:49
Kołobrzeska13:50
Hynka13:52
Zaspa SKM13:54
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:55
Skarżyńskiego13:56
Galeria Bałtycka
 
14:00
0 min.
 
Zabytkowa14:033 min.
 
Cmentarz Srebrzysko14:055 min.
 
Trawki (n/ż)14:066 min.
 
Potokowa14:088 min.
 
Ogrodowa (n/ż)14:1010 min.
 
Brętowo PKM14:1111 min.
 
Kolumba14:1313 min.
 
Warneńska14:1616 min.
 
Belgradzka (n/ż)14:1818 min.
 
Piekarnicza14:1919 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:2020 min.
 
Emaus14:2222 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:2424 min.
 
Cieszyńskiego14:2828 min.
 
Sikorskiego14:3131 min.
 
Chełm Cienista14:3232 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy