Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Jelitkowo14:42
Pomorska14:45
Piastowska14:47
Czerwony Dwór14:49
Bora Komorowskiego14:50
Kołobrzeska14:51
Hynka14:53
Zaspa SKM14:55
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:56
Skarżyńskiego14:57
Galeria Bałtycka
 
15:01
0 min.
 
Zabytkowa15:054 min.
 
Cmentarz Srebrzysko15:076 min.
 
Trawki (n/ż)15:098 min.
 
Potokowa15:1312 min.
 
Ogrodowa (n/ż)15:1514 min.
 
Brętowo PKM15:1615 min.
 
Kolumba15:1817 min.
 
Warneńska15:2120 min.
 
Belgradzka (n/ż)15:2322 min.
 
Piekarnicza15:2423 min.
 
Nowolipie (n/ż)15:2524 min.
 
Emaus15:2726 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:3130 min.
 
Cieszyńskiego15:3534 min.
 
Sikorskiego15:3837 min.
 
Chełm Cienista15:3938 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy