Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Jelitkowo20:07
Pomorska20:10
Piastowska20:12
Czerwony Dwór20:13
Bora Komorowskiego20:14
Kołobrzeska20:15
Hynka20:17
Zaspa SKM20:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)20:20
Skarżyńskiego20:21
Galeria Bałtycka
 
20:24
0 min.
 
Zabytkowa20:262 min.
 
Cmentarz Srebrzysko20:284 min.
 
Trawki (n/ż)20:295 min.
 
Potokowa20:317 min.
 
Ogrodowa (n/ż)20:328 min.
 
Brętowo PKM20:339 min.
 
Kolumba20:3511 min.
 
Warneńska20:3814 min.
 
Belgradzka (n/ż)20:4016 min.
 
Piekarnicza20:4117 min.
 
Nowolipie (n/ż)20:4218 min.
 
Emaus20:4420 min.
 
Cmentarz Łostowicki20:4622 min.
 
Cieszyńskiego20:5026 min.
 
Sikorskiego20:5329 min.
 
Chełm Cienista20:5430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy