Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Pomorska05:44
Piastowska05:46
Czerwony Dwór05:47
Bora Komorowskiego05:48
Kołobrzeska05:49
Hynka05:51
Zaspa SKM05:53
SDO "Złota Jesień" (n/ż)05:54
Skarżyńskiego05:55
Galeria Bałtycka
 
05:58
0 min.
 
Zabytkowa06:002 min.
 
Cmentarz Srebrzysko06:024 min.
 
Trawki (n/ż)06:035 min.
 
Potokowa06:057 min.
 
Ogrodowa (n/ż)06:068 min.
 
Brętowo PKM06:079 min.
 
Kolumba06:0911 min.
 
Warneńska06:1214 min.
 
Belgradzka (n/ż)06:1416 min.
 
Piekarnicza06:1517 min.
 
Nowolipie (n/ż)06:1618 min.
 
Emaus06:1820 min.
 
Cmentarz Łostowicki06:2022 min.
 
Cieszyńskiego06:2426 min.
 
Sikorskiego06:2729 min.
 
Chełm Cienista06:2830 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy