Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Jelitkowo10:28
Pomorska10:31
Piastowska10:33
Czerwony Dwór10:34
Bora Komorowskiego10:35
Kołobrzeska10:36
Hynka10:38
Zaspa SKM10:40
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:41
Skarżyńskiego10:42
Galeria Bałtycka
 
10:45
0 min.
 
Zabytkowa10:472 min.
 
Cmentarz Srebrzysko10:494 min.
 
Trawki (n/ż)10:505 min.
 
Potokowa10:527 min.
 
Ogrodowa (n/ż)10:538 min.
 
Brętowo PKM10:549 min.
 
Kolumba10:5611 min.
 
Warneńska10:5914 min.
 
Belgradzka (n/ż)11:0116 min.
 
Piekarnicza11:0217 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:0318 min.
 
Emaus11:0520 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:0722 min.
 
Cieszyńskiego11:1126 min.
 
Sikorskiego11:1429 min.
 
Chełm Cienista11:1530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy