Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Jelitkowo10:48
Pomorska10:51
Piastowska10:53
Czerwony Dwór10:54
Bora Komorowskiego10:55
Kołobrzeska10:56
Hynka10:58
Zaspa SKM11:00
SDO "Złota Jesień" (n/ż)11:01
Skarżyńskiego11:02
Galeria Bałtycka
 
11:05
0 min.
 
Zabytkowa11:072 min.
 
Cmentarz Srebrzysko11:094 min.
 
Trawki (n/ż)11:105 min.
 
Potokowa11:127 min.
 
Ogrodowa (n/ż)11:138 min.
 
Brętowo PKM11:149 min.
 
Kolumba11:1611 min.
 
Warneńska11:1914 min.
 
Belgradzka (n/ż)11:2116 min.
 
Piekarnicza11:2217 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:2318 min.
 
Emaus11:2520 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:2722 min.
 
Cieszyńskiego11:3126 min.
 
Sikorskiego11:3429 min.
 
Chełm Cienista11:3530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy