Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Jelitkowo11:08
Pomorska11:11
Piastowska11:13
Czerwony Dwór11:14
Bora Komorowskiego11:15
Kołobrzeska11:16
Hynka11:18
Zaspa SKM11:20
SDO "Złota Jesień" (n/ż)11:21
Skarżyńskiego11:22
Galeria Bałtycka
 
11:25
0 min.
 
Zabytkowa11:272 min.
 
Cmentarz Srebrzysko11:294 min.
 
Trawki (n/ż)11:305 min.
 
Potokowa11:327 min.
 
Ogrodowa (n/ż)11:338 min.
 
Brętowo PKM11:349 min.
 
Kolumba11:3611 min.
 
Warneńska11:3914 min.
 
Belgradzka (n/ż)11:4116 min.
 
Piekarnicza11:4217 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:4318 min.
 
Emaus11:4520 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:4722 min.
 
Cieszyńskiego11:5126 min.
 
Sikorskiego11:5429 min.
 
Chełm Cienista11:5530 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy