{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Jelitkowo11:28
Pomorska11:31
Piastowska11:33
Czerwony Dwór11:34
Bora Komorowskiego11:35
Kołobrzeska11:36
Hynka11:38
Zaspa SKM11:40
SDO "Złota Jesień" (n/ż)11:41
Skarżyńskiego11:42
Galeria Bałtycka
 
11:45
0 min.
 
Zabytkowa11:472 min.
 
Cmentarz Srebrzysko11:494 min.
 
Trawki (n/ż)11:505 min.
 
Potokowa11:538 min.
 
Ogrodowa (n/ż)11:5510 min.
 
Brętowo PKM11:5611 min.
 
Kolumba11:5813 min.
 
Warneńska12:0116 min.
 
Belgradzka (n/ż)12:0318 min.
 
Piekarnicza12:0419 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:0520 min.
 
Emaus12:0722 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:0924 min.
 
Cieszyńskiego12:1328 min.
 
Sikorskiego12:1631 min.
 
Chełm Cienista12:1732 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy