Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Jelitkowo13:26
Pomorska13:29
Piastowska13:31
Czerwony Dwór13:33
Bora Komorowskiego13:34
Kołobrzeska13:35
Hynka13:37
Zaspa SKM13:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:40
Skarżyńskiego13:41
Galeria Bałtycka
 
13:44
0 min.
 
Zabytkowa13:462 min.
 
Cmentarz Srebrzysko13:484 min.
 
Trawki (n/ż)13:495 min.
 
Potokowa13:528 min.
 
Ogrodowa (n/ż)13:5410 min.
 
Brętowo PKM13:5511 min.
 
Kolumba13:5713 min.
 
Warneńska14:0016 min.
 
Belgradzka (n/ż)14:0218 min.
 
Piekarnicza14:0319 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:0420 min.
 
Emaus14:0622 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:0824 min.
 
Cieszyńskiego14:1228 min.
 
Sikorskiego14:1531 min.
 
Chełm Cienista14:1632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy