Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Jelitkowo14:26
Pomorska14:29
Piastowska14:31
Czerwony Dwór14:33
Bora Komorowskiego14:34
Kołobrzeska14:35
Hynka14:37
Zaspa SKM14:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:40
Skarżyńskiego14:41
Galeria Bałtycka
 
14:44
0 min.
 
Zabytkowa14:462 min.
 
Cmentarz Srebrzysko14:484 min.
 
Trawki (n/ż)14:495 min.
 
Potokowa14:528 min.
 
Ogrodowa (n/ż)14:5410 min.
 
Brętowo PKM14:5511 min.
 
Kolumba14:5713 min.
 
Warneńska15:0016 min.
 
Belgradzka (n/ż)15:0218 min.
 
Piekarnicza15:0319 min.
 
Nowolipie (n/ż)15:0420 min.
 
Emaus15:0622 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:0824 min.
 
Cieszyńskiego15:1228 min.
 
Sikorskiego15:1531 min.
 
Chełm Cienista15:1632 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy