{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Jelitkowo18:46
Pomorska18:49
Piastowska18:51
Czerwony Dwór18:52
Bora Komorowskiego18:53
Kołobrzeska18:54
Hynka18:56
Zaspa SKM18:58
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:59
Skarżyńskiego19:00
Galeria Bałtycka
 
19:03
0 min.
 
Zabytkowa19:052 min.
 
Cmentarz Srebrzysko19:074 min.
 
Trawki (n/ż)19:085 min.
 
Potokowa19:107 min.
 
Ogrodowa (n/ż)19:118 min.
 
Brętowo PKM19:129 min.
 
Kolumba19:1411 min.
 
Warneńska19:1714 min.
 
Belgradzka (n/ż)19:1916 min.
 
Piekarnicza19:2017 min.
 
Nowolipie (n/ż)19:2118 min.
 
Emaus19:2320 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:2522 min.
 
Cieszyńskiego19:2926 min.
 
Sikorskiego19:3229 min.
 
Chełm Cienista19:3330 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy