Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Jelitkowo20:11
Pomorska20:14
Piastowska20:16
Czerwony Dwór20:17
Bora Komorowskiego20:18
Kołobrzeska20:19
Hynka20:21
Zaspa SKM20:23
SDO "Złota Jesień" (n/ż)20:24
Skarżyńskiego20:25
Galeria Bałtycka20:28
Zabytkowa20:30
Cmentarz Srebrzysko20:32
Trawki (n/ż)20:33
Potokowa20:35
Ogrodowa (n/ż)
 
20:36
0 min.
 
Brętowo PKM20:371 min.
 
Kolumba20:393 min.
 
Warneńska20:426 min.
 
Belgradzka (n/ż)20:448 min.
 
Piekarnicza20:459 min.
 
Nowolipie (n/ż)20:4610 min.
 
Emaus20:4812 min.
 
Cmentarz Łostowicki20:5014 min.
 
Cieszyńskiego20:5418 min.
 
Sikorskiego20:5721 min.
 
Chełm Cienista20:5822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy