Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Jelitkowo21:07
Pomorska21:10
Piastowska21:12
Czerwony Dwór21:13
Bora Komorowskiego21:14
Kołobrzeska21:15
Hynka21:17
Zaspa SKM21:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)21:20
Skarżyńskiego21:21
Galeria Bałtycka21:24
Zabytkowa21:26
Cmentarz Srebrzysko21:28
Trawki (n/ż)21:29
Potokowa21:31
Ogrodowa (n/ż)
 
21:32
0 min.
 
Brętowo PKM21:331 min.
 
Kolumba21:353 min.
 
Warneńska21:386 min.
 
Belgradzka (n/ż)21:408 min.
 
Piekarnicza21:419 min.
 
Nowolipie (n/ż)21:4210 min.
 
Emaus21:4311 min.
 
Cmentarz Łostowicki21:4513 min.
 
Cieszyńskiego21:4917 min.
 
Sikorskiego21:5119 min.
 
Chełm Cienista21:5220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy