Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Jelitkowo09:48
Pomorska09:51
Piastowska09:53
Czerwony Dwór09:54
Bora Komorowskiego09:55
Kołobrzeska09:56
Hynka09:58
Zaspa SKM10:00
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:01
Skarżyńskiego10:02
Galeria Bałtycka10:05
Zabytkowa10:07
Cmentarz Srebrzysko10:09
Trawki (n/ż)10:10
Potokowa10:12
Ogrodowa (n/ż)
 
10:13
0 min.
 
Brętowo PKM10:141 min.
 
Kolumba10:163 min.
 
Warneńska10:196 min.
 
Belgradzka (n/ż)10:218 min.
 
Piekarnicza10:229 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:2310 min.
 
Emaus10:2512 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:2714 min.
 
Cieszyńskiego10:3118 min.
 
Sikorskiego10:3421 min.
 
Chełm Cienista10:3522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy