Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Jelitkowo12:06
Pomorska12:09
Piastowska12:11
Czerwony Dwór12:13
Bora Komorowskiego12:14
Kołobrzeska12:15
Hynka12:17
Zaspa SKM12:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:20
Skarżyńskiego12:21
Galeria Bałtycka12:24
Zabytkowa12:26
Cmentarz Srebrzysko12:28
Trawki (n/ż)12:29
Potokowa12:32
Ogrodowa (n/ż)
 
12:34
0 min.
 
Brętowo PKM12:351 min.
 
Kolumba12:373 min.
 
Warneńska12:406 min.
 
Belgradzka (n/ż)12:428 min.
 
Piekarnicza12:439 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:4410 min.
 
Emaus12:4612 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:4814 min.
 
Cieszyńskiego12:5218 min.
 
Sikorskiego12:5521 min.
 
Chełm Cienista12:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy