Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Jelitkowo13:26
Pomorska13:29
Piastowska13:31
Czerwony Dwór13:33
Bora Komorowskiego13:34
Kołobrzeska13:35
Hynka13:37
Zaspa SKM13:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:40
Skarżyńskiego13:41
Galeria Bałtycka13:44
Zabytkowa13:46
Cmentarz Srebrzysko13:48
Trawki (n/ż)13:49
Potokowa13:52
Ogrodowa (n/ż)
 
13:54
0 min.
 
Brętowo PKM13:551 min.
 
Kolumba13:573 min.
 
Warneńska14:006 min.
 
Belgradzka (n/ż)14:028 min.
 
Piekarnicza14:039 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:0410 min.
 
Emaus14:0612 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:0814 min.
 
Cieszyńskiego14:1218 min.
 
Sikorskiego14:1521 min.
 
Chełm Cienista14:1622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy