Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Jelitkowo14:06
Pomorska14:09
Piastowska14:11
Czerwony Dwór14:13
Bora Komorowskiego14:14
Kołobrzeska14:15
Hynka14:17
Zaspa SKM14:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:20
Skarżyńskiego14:21
Galeria Bałtycka14:24
Zabytkowa14:26
Cmentarz Srebrzysko14:28
Trawki (n/ż)14:29
Potokowa14:32
Ogrodowa (n/ż)
 
14:34
0 min.
 
Brętowo PKM14:351 min.
 
Kolumba14:373 min.
 
Warneńska14:406 min.
 
Belgradzka (n/ż)14:428 min.
 
Piekarnicza14:439 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:4410 min.
 
Emaus14:4612 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:4814 min.
 
Cieszyńskiego14:5218 min.
 
Sikorskiego14:5521 min.
 
Chełm Cienista14:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy