Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Jelitkowo14:46
Pomorska14:49
Piastowska14:51
Czerwony Dwór14:53
Bora Komorowskiego14:54
Kołobrzeska14:55
Hynka14:57
Zaspa SKM14:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)15:00
Skarżyńskiego15:01
Galeria Bałtycka15:04
Zabytkowa15:06
Cmentarz Srebrzysko15:08
Trawki (n/ż)15:09
Potokowa15:12
Ogrodowa (n/ż)
 
15:14
0 min.
 
Brętowo PKM15:151 min.
 
Kolumba15:173 min.
 
Warneńska15:206 min.
 
Belgradzka (n/ż)15:228 min.
 
Piekarnicza15:239 min.
 
Nowolipie (n/ż)15:2410 min.
 
Emaus15:2612 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:2814 min.
 
Cieszyńskiego15:3218 min.
 
Sikorskiego15:3521 min.
 
Chełm Cienista15:3622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy