Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Jelitkowo08:21
Pomorska08:24
Piastowska08:26
Czerwony Dwór08:28
Bora Komorowskiego08:29
Kołobrzeska08:30
Hynka08:32
Zaspa SKM08:34
SDO "Złota Jesień" (n/ż)08:35
Skarżyńskiego08:36
Galeria Bałtycka08:39
Zabytkowa08:41
Cmentarz Srebrzysko08:43
Trawki (n/ż)08:44
Potokowa08:46
Ogrodowa (n/ż)
 
08:48
0 min.
 
Brętowo PKM08:491 min.
 
Kolumba08:513 min.
 
Warneńska08:546 min.
 
Belgradzka (n/ż)08:568 min.
 
Piekarnicza08:579 min.
 
Nowolipie (n/ż)08:5810 min.
 
Emaus09:0012 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:0214 min.
 
Cieszyńskiego09:0618 min.
 
Sikorskiego09:0921 min.
 
Chełm Cienista09:1022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy