Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Jelitkowo09:01
Pomorska09:04
Piastowska09:06
Czerwony Dwór09:08
Bora Komorowskiego09:09
Kołobrzeska09:10
Hynka09:12
Zaspa SKM09:14
SDO "Złota Jesień" (n/ż)09:15
Skarżyńskiego09:16
Galeria Bałtycka09:19
Zabytkowa09:21
Cmentarz Srebrzysko09:23
Trawki (n/ż)09:24
Potokowa09:26
Ogrodowa (n/ż)
 
09:28
0 min.
 
Brętowo PKM09:291 min.
 
Kolumba09:313 min.
 
Warneńska09:346 min.
 
Belgradzka (n/ż)09:368 min.
 
Piekarnicza09:379 min.
 
Nowolipie (n/ż)09:3810 min.
 
Emaus09:4012 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:4214 min.
 
Cieszyńskiego09:4618 min.
 
Sikorskiego09:4921 min.
 
Chełm Cienista09:5022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy