Rozkład jazdy na: Nd., 26.01.2020
Jelitkowo10:21
Pomorska10:24
Piastowska10:26
Czerwony Dwór10:28
Bora Komorowskiego10:29
Kołobrzeska10:30
Hynka10:32
Zaspa SKM10:34
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:35
Skarżyńskiego10:36
Galeria Bałtycka10:39
Zabytkowa10:41
Cmentarz Srebrzysko10:43
Trawki (n/ż)10:44
Potokowa10:46
Ogrodowa (n/ż)
 
10:48
0 min.
 
Brętowo PKM10:491 min.
 
Kolumba10:513 min.
 
Warneńska10:546 min.
 
Belgradzka (n/ż)10:568 min.
 
Piekarnicza10:579 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:5810 min.
 
Emaus11:0012 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:0214 min.
 
Cieszyńskiego11:0618 min.
 
Sikorskiego11:0921 min.
 
Chełm Cienista11:1022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy