Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Jelitkowo11:01
Pomorska11:04
Piastowska11:06
Czerwony Dwór11:08
Bora Komorowskiego11:09
Kołobrzeska11:10
Hynka11:12
Zaspa SKM11:14
SDO "Złota Jesień" (n/ż)11:15
Skarżyńskiego11:16
Galeria Bałtycka11:19
Zabytkowa11:21
Cmentarz Srebrzysko11:23
Trawki (n/ż)11:24
Potokowa11:26
Ogrodowa (n/ż)
 
11:28
0 min.
 
Brętowo PKM11:291 min.
 
Kolumba11:313 min.
 
Warneńska11:346 min.
 
Belgradzka (n/ż)11:368 min.
 
Piekarnicza11:379 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:3810 min.
 
Emaus11:4012 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:4214 min.
 
Cieszyńskiego11:4618 min.
 
Sikorskiego11:4921 min.
 
Chełm Cienista11:5022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy