Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Jelitkowo11:41
Pomorska11:44
Piastowska11:46
Czerwony Dwór11:48
Bora Komorowskiego11:49
Kołobrzeska11:50
Hynka11:52
Zaspa SKM11:54
SDO "Złota Jesień" (n/ż)11:55
Skarżyńskiego11:56
Galeria Bałtycka11:59
Zabytkowa12:01
Cmentarz Srebrzysko12:03
Trawki (n/ż)12:04
Potokowa12:06
Ogrodowa (n/ż)
 
12:08
0 min.
 
Brętowo PKM12:091 min.
 
Kolumba12:113 min.
 
Warneńska12:146 min.
 
Belgradzka (n/ż)12:168 min.
 
Piekarnicza12:179 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:1810 min.
 
Emaus12:2012 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:2214 min.
 
Cieszyńskiego12:2618 min.
 
Sikorskiego12:2921 min.
 
Chełm Cienista12:3022 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy