Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Pomorska14:15
Piastowska14:17
Czerwony Dwór14:19
Bora Komorowskiego14:20
Kołobrzeska14:21
Hynka14:23
Zaspa SKM14:25
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:26
Skarżyńskiego14:27
Galeria Bałtycka14:31
Zabytkowa14:35
Cmentarz Srebrzysko14:37
Trawki (n/ż)14:39
Potokowa14:43
Ogrodowa (n/ż)
 
14:45
0 min.
 
Brętowo PKM14:461 min.
 
Kolumba14:483 min.
 
Warneńska14:516 min.
 
Belgradzka (n/ż)14:538 min.
 
Piekarnicza14:549 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:5510 min.
 
Emaus14:5712 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:0116 min.
 
Cieszyńskiego15:0520 min.
 
Sikorskiego15:0823 min.
 
Chełm Cienista15:0924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy